"Bırakın doğruları gelecek söylesin ve herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin. Bugün onların olsun; ama uğrunda çok uğraştığım gelecek, benimdir." NT

 

korek1 korek2 korek3 korek4 korek5 yp1 yp2 yp3

KorEK - Bir elektrikli araba ama aslında bir hayal, bir çaba ve bir mutluluk.

    Erkek çocukların en önemli oyuncağı arabasıdır. Onları sadece halının üstünde sürmekle kalmaz inanılmaz özellikler, aksesuarlar eklerler. Her bir araba birbirinden süperdir. Siz halının üzerinde elindeki arabasıyla harikalar yaratan çocuğu görmek çin büyüdünüz. Kendinizi fazla zorlamayın, fazlada üzülmeyin.

     KorEK te aslında bir çocuğun büyüdüğündeki hayalini yansıtan bir oyuncak. Çünkü, bir genç hiç bir maddi getirisi olmamasına rağmen, hayatının önemli bir zaman dilimini, enerjisinin büyük bir bölümünü yarın ne olacağını bilmeden bir hayali gerçekleştirmek için neden harcar ki! Referans olur, öz geçmişime yazarım dediğinizi duyar gibiyim. Evet çokta işe yarar aslında.

    KorEK projesinde veya abisi ATA19 projesinde CV sine birşeyler eklemek isteyen yada hayatında değişiklik arayan bir kaç arkadaşımız şöyle bir geldi ve geçti. Ne başında vardılar, ne sonunda. Sadece baktılar ve geçtiler. Kızmıyoruz kimseye ama insanın hayat amacı olmalı. O amaç eğer CV ni kabartmak ise çaba göstermelisin. Bizlerin her zaman yanımızda olamasalarda manevi destek veren arkadaşlarımızı da unutmuyor teşekkür ediyoruz tabiki.

    Her ne kadar aracı üç kişi üretsede bu süreçte yanımızda olan, bizimle koşturan, zaman ayıran arkadaşlarımız, ekibimiz var. Onlar olmasaydı belki bizde yorulurduk biyerlerde, zaten ekip olmak herkesin aynı işi yapacağı anlamına gelmez. Bir arada durup bir sonuç elde edebilmek anlamına gelir. İşte biz böyle bir ekiple birlikteydik. Beraber yedik içtik, uyuduk, uyuyamadık, kavga ettik, sarıldık dertleştik, çok yorulduk ama çok güzel geçti o zamanlar.

enerjik.zcaner.com

Hikayenin devamı yakında...

Follow me

Yukarı