"Bırakın doğruları gelecek söylesin ve herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin. Bugün onların olsun; ama uğrunda çok uğraştığım gelecek, benimdir." NT

 

karisikkarisikkarisikkarisikkarisikkarisikkarisikkarisikkarisik

2D&3D Tasarım - Çizim

Profesyonel görsel tasarım ve 3D çizimleri yapıyorum . 2D çalışmalar için Photoshop, Corel gibi en bilinen tasarım araçlarını kullanırken 3D  çizimler için SolidWorks, Sketchup, AutoCAD gibi çizim programlarından faydalanıyorum.

Çizim ve tasarımlarımı genellikle çalıştığımız projelerimiz için gerçekleştiriyorum. Projelerim alanında gördüğünüz, Futbolmatic sistemi, dinazorlar, boru bükme makinası vs. ile ilgili ince detaylarına kadar 3 boyutlu çizimlerim varken, Endüstriyel tasarımını aldığımız hayvan figürlerinin basit iki boyutlu çizimlerini de yaptım.

Freelancer çalışmanın karşılığı olarak ta gerektiğinde sac malzemeden üretilecek/kesilecek çizimler de yaptım komplike yapıların çizimlerinide. Web sitelerinin önyüz tasarımlarını da yaptım, Flash görsel öğelerde oluşturdum. Ancak bunlar tamamen gereksimlerin doğurduğu çalışmalar olduğu için sabahlara kadar bilgisayar başına oturup akşama kadar çizim yapabilen yada grafik tasarımlar yapabilen bir tasarımcı olduğumu iddea edemem. Ancak ihtiyaç duyduğunuz tasarım ve çizimleri yalnızca bu işi yapan kişilere çok yüksek maaliyetlere hayalinizi karşılayacak kadar bile yaptıramazken benimle sohbet ederken dahi yeni hayallere sahip olabileceksiniz.

Tasarım ve çizimlerim projeler, marka, patent, endüstriyel tasarım, logo, web arayüz, interaktif uygulama arayüzleri, basit endüstriyel ürünler, basit kalıp çizimler vs. yi kapsamaktadır.

Bu konuda benimle çalışmak isterseniz iletişim alanında ulaşabilirsiniz.

Yorum eklemek için giriş yapın
Yukarı